Projektové dokumentace

Projektová dokumentace

Projektové dokumentace

Naše společnost je schopna vytvoření konkrétní projektové dokumentace pro vaši nemovitost. Zajistíme kompletní služby v oblasti projektové dokumentace k vašemu objektu. Jsme s vámi od rané fáze projektu přes realizaci až po revize.

Vypracování projektové dokumentace

Nabízíme odborné vypracování dokumentace pro váš konkrétní projekt. Vytvoříme potřebnou projektovou dokumentaci se všemi administrativními náležitostmi. Vyhotovujeme projektovou dokumentaci pro oblasti vysokého a nízkého napětí, hlavního domovního vedení a také rozvaděčů. Vypracovaná projektová dokumentace odpovídá současným zákonným normám.

Fyzické změření situace

Projektovou dokumentaci realizujeme komplexním způsobem. Dokumentace je vytvářena až po fyzickém přeměření na konkrétním místě. Vypracováváme reálnou projektovou dokumentaci, která je v souladu se skutečnými parametry vašeho projektu.

Projektová dokumentace pro kohokoliv

Zpracováváme projektovou dokumentaci pro libovolné subjekty. Zrealizujeme potřebnou dokumentaci pro podnikatelské subjekty, pro soukromé živnostníky nebo také pro fyzické osoby. Projektovou dokumentaci jsme schopni vytvořit pro libovolně velké objekty.

Máte zájem o nezávaznou cenovou nabídku na vytvoření projektové dokumentace? Neváhejte nás skrze níže uvedený formulář kontaktovat, společně domluvíme veškeré potřebné náležitosti.
Ostatní služby

Objednávky a konzultace

Radek Vopat