Silnoproudé instalace

Elektrikář silnoproud

Silnoproudé instalace

Naše společnost nabízí kompletní dodávku a instalaci silnoproudé technologie až do napětí 1000 V. Provádíme výstavbu, rekonstrukci a opravy elektroinstalací pro bytovou i komerční výstavbu. Poradíme, posloužíme a vyřešíme vše od projektu přes realizaci elektroinstalace až po revizi.

Uložení kabeláže

Zajistíme kompletní odborné montáže a uložení silnoproudé elektrické kabeláže. Kabeláž můžeme uschovat:

  • ve zdi
  • v trubkách
  • ve žlabech
  • v lištách

Realizujeme uložení kabeláže ve vašem rodinném domě či bytě, v kanceláři, průmyslových objektech nebo administrativních budovách. Provádíme rozvody elektroinstalace jak v novostavbách, tak i starých zástavbách.

Instalace a zapojení rozvaděče

Realizujeme kompletní instalaci a odborné zapojení elektrického rozvaděče. Vyměníme nebo opravíme starý nevyhovující rozvaděč elektrické energie.

Montáž koncových prvků

Profesionálně namontujeme veškeré koncové prvky elektřiny. Odborně nainstalujeme světelné vypínače či elektrické zásuvky v místnosti.

Osazení a zapojení svítidel

Odborně osadíme a zapojíme venkovní i vnitřní svítidla. Máme zkušenosti s instalací veřejného osvětlení, orientačního i nouze osvětlení. Zajistíme kompletní osazení a odpovídající zapojení elektrických zářivek.

Svěřte silnoproudé instalace do rukou profesionálů z RAZA Elektromont.

Máte zájem o nezávaznou cenovou nabídku na elektroinstalaci? Neváhejte nás kontaktovat, společně domluvíme všechny potřebné náležitosti.
Ostatní služby

Objednávky a konzultace

Radek Vopat