Inteligentní systémy

Inteligentní systémy

Inteligentní systémy

Naše společnost dovede realizovat konkrétní řešení pro inteligentní systémy v libovolně velkém objektu. Dle předem domluvených parametrů provedeme veškeré úkony spojené s odbornou instalací inteligentního systému. Zajistíme celkové řešení pro bytovou i komerční výstavbu.

Instalace inteligentních systémů

Odborně nainstalujeme inteligentní systémy pro váš bytový či profesní objekt. Zajišťujeme veškeré nutné kroky pro zavedení inteligentních systémů do vašeho chytrého domova. Realizujeme profesionální instalaci inteligentního osvětlení, inteligentního vytápění či vypínání a zapínání spotřebičů.

Opravy a údržba chytrého domova

Nabízíme řešení v případě nefunkčnosti vašich inteligentních systémů. Provedeme veškeré opravy a údržby inteligentních systémů ve vašem domově či průmyslové hale. Nabízíme výměnu patřičné kabeláže vašich inteligentních zařízení.

Komplexní řešení inteligentních systémů

V našich silách je sjednocení vašeho inteligentního systému. Dovedeme propojit jednotlivé inteligentní systémy. Sloučíme vaše inteligentní systémy a zabezpečovací systémy v objektu. Nainstalujeme vzdálený přístup k jednotlivým složkám inteligentního systému.

Na libovolném místě pro libovolný objekt

Odbornou instalaci dovedeme provést kdekoliv na dostupném místě v České republice. Nabízíme instalaci inteligentních systémů pro libovolně velký objekt. Provádíme instalace jak pro soukromé, tak i komerční prostory.

Máte zájem o nezávaznou cenovou nabídku pro vaše konkrétní řešení? Neváhejte nás kontaktovat v přiloženém formuláři, společně domluvíme všechny potřebné náležitosti.
Ostatní služby

Objednávky a konzultace

Radek Vopat