Zabezpečovací systémy

Alarmy Raza

Zabezpečovací systémy

Naše společnost nabízí komplexní řešení v oblasti zabezpečení vašeho objektu. Provádíme odbornou instalaci a kabelovou montáž zabezpečovacích systémů. Připravíme efektivní zabezpečovací systém pro vaši budovu dle předem stanovených parametrů. Zajistíme vše potřebné pro ochranu vašeho projektu.

Instalace zabezpečovacích systémů

Provádíme kompletní odbornou instalaci zabezpečovacích systémů. Realizujeme montáž, odborný servis i revizi systémů pro zajištění bezpečnosti vašeho objektu. Za pomoci instalace moderních technologií ochráníme váš domov, kancelář, provozovnu či průmyslový objekt.

Revize zabezpečovacího systému

Společně zkontrolujeme váš současný bezpečnostní systém a nabídneme budoucí efektivnější řešení. Na základě důkladné revize a posouzení možných nedostatků v systému ochráníme váš majetek.

Příprava zabezpečovacího systému na míru

Připravíme bezpečnostní systém na míru vašemu objektu. Vyhodnotíme rizika a nabídneme řešení k instalaci. Prostřednictvím instalace zabezpečovacího systému ochráníme libovolně velkou nemovitost.

Inteligentní propojení

Zajistíme propojení s bezpečnostní agenturou. Jsme schopni instalace vzdáleného přístupu do bezpečnostního systému. Realizujeme i bezdrátové zabezpečovací systémy. Provedeme odborné školení se zabezpečovacím systémem.

Hodláte využít našich zabezpečovacích služeb pro váš objekt? Kontaktuje nás v přiloženém formuláři, společně domluvíme vše potřebné k ochraně vašeho majetku.
Ostatní služby

Objednávky a konzultace

Radek Vopat